Homlokzati Projektmenedzser

Budapest
Reference No: 15390

Mi a munkakör?

Magyarországon belül, budapesti központtal, dinamikusan fejlődő homlokzati üzletágunkhoz keresünk Homlokzati Projektmenedzsert. Célunk a homlokzati alkalmazásaink hazai piacának bővítése. Feladatod a légréses homlokzatok piaci szereplőivel való kapcsolattartás, homlokzati projektek azonosítása és menedzselése a kezdetektől a megvalósulásig. A munkád során nagy önállósággal fogsz dolgozni, de a feladatokban nem hagyunk egyedül, hiszen a Hilti teljesítményorientált szemléletmódja mellett, támogató légkörű munkahelyi kultúrával büszkélkedik.

Milyen vállalat a Hilti?

Ha jelentkezel az állásra, valószínűleg hallottál már rólunk. Ami talán újdonság, hogy a Hilti a legkorszerűbb szerszámok, technológiák, szoftverek és szolgáltatások mellett a homlokzati rendszerek piacán is több éve jelen van globálisan. Ezt a jelenlétet fogjuk erősíteni Veled Magyarországon. Büszkék vagyunk több, mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra. Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Homlokzati Projektmenedzserként feladatod lesz a projekt portfólió és az intenzív értékesítési folyamatok kezelése. Részt veszel kiemelt projektek azonosításában és kezelésében, egyedi műszaki megoldások kidolgozásában, és az ajánlatkészítési folyamatokban. A projekteket nyomon követed a kezdetektől a kivitelezésig, munkáddal támogatva a tervezőket, generál vállalkozókat és a szakági kivitelezőket. Feladataidban hazai és nemzetközi mérnökök fognak támogatni, így fontos, hogy jól beszélj angolul.
Mi egy professzionális, konzultatív értékesítési modellt követünk, tehát igazán gyakorlati jellegű munkát kínálunk. Ez néha azzal is jár, hogy fel kell tűrjed az ingujjad és be kell mutatnod, hogyan működnek az iparágon belül úttörő termékeink. De ne aggódj, hazai és nemzetközi oktatásokon majd mindent megmutatunk neked!

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben, 2015-ben és 2017-ben a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat és erre nagyon büszkék vagyunk.

Mit kínálunk?

Ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban mindent biztosítani fogunk. Többek között céges gépkocsit biztosítunk számodra, amennyiben szükséges szerszámokkal és gépekkel, valamint személyes coachingban is részesülni fogsz saját fejlődésed érdekében.
Önállóan fogsz dolgozni, nagy felelősséget bízunk Rád, hiszen saját projekt portfóliót kapsz. Innen már Rád bízzuk, hogyan osztod be az idődet és hogyan biztosítod a kiváló eredményeket.
Az Üzletág Fejlesztő fogja támogatni munkádat, aki abban is segítségedre lesz, hogy karrieredet építsd a Hiltinél.

Miért éri meg jelentkezned?

Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, meglévő szakmai tapasztalatodra alapozunk és folyamatosan fejlesztünk, de arra is odafigyelünk, hogy a munkád és magánéleted egyensúlya mindig megmaradjon.

Amire szükséged van:

  • Felsőfokú műszaki végzettség: építész-, építőmérnök.
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office és CAD szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, elkötelezettség, bátorság, kreativitás és versenyszellem
  • Tudásszomj, a kihívások kedvelése
  • Előny:
  • Projekt kezelésben és/vagy projekt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Homlokzati projektek területén szerzett korábbi tapasztalat

Az interjúfolyamat részeként egy napra közvetlen betekintést nyerhetsz a mindennapjainkba is, hogy jobb rálátásod legyen a munkára és munkatársaink képességeire.
Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a hilti.hu/karrier oldalra.

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Projektmenedzsment

Szívesen kitörnél a mindennapi rutinból? Irodai állásaink a vállalati innováció élvonalába helyeznek, ahol dinamikus kultúrával és gyors munkaritmussal szembesülhetsz, ugyanakkor beülhetsz a vezetői ülésbe is.

Find out about our office based roles