Junior értékesítési szaktanácsadó - Győr/Székesfehérvár/Budapest

Mi a munkakör?

Értékesítési csapatunkba keresünk proaktív, ambiciózus junior értékesítési szaktanácsadót.  Ne egy szokványos értékesítői csapatra gondolj. Dolgozóink a legkülönbözőbb háttérrel rendelkeznek, s ami közös bennük a kimagasló teljesítmény, az állandó eredmények és a kiváló ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettség.

Milyen vállalat a Hilti?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra. Mintegy 23 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Hilti Center képviselőként az kiskereskedelmi központban dolgozhatsz majd, kiszolgálva a betérő, építőiparban tevékenykedő ügyfeleket.

Mozgalmas, gyakorlati jellegű munkáról van szó, ahol bemutathatod termékeinket, s keresztértékesítéssel ajánlhatod szolgáltatásainkat, illetve megkeresheted a leginnovatívabb és leginkább költséghatékony megoldást az ügyfeleink igényeire. Alaposan megismered majd a Hilti teljes termék portfólióját, így számtalan karrierlehetőséget nyújtván a jövőre nézve.

Az ügyfelek kiszolgálása mellett más napi szintű feladataid is lesznek, mint például a rendelések bevitele, az áruátvétel,  illetve a készpénzbevétel és a leltár kezelése.

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben és 2015-ben a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat és erre nagyon büszkék vagyunk.

Mit kínálunk?

A Hilti Center vezető felügyelete mellett, kiemelt szerepet kapsz a betérő ügyfelek kiszolgálásában, hozzájárulhatsz a Hilti Center sikeres vezetéséhez, és támogathatod az értékesítési szaktanácsadó kollégák munkáját. Munkáddal hozzájárulsz ahhoz, hogy ötleteiddel, bevonzzad a helyi ügyfeleket.

Munkádra hosszútávon számítunk, ezért már a belépés napjától folyamatában biztosítunk minden olyan eszközt és képzést, (termék-, és alkalmazástechnikai, értékesítési tréning és SAP ismereteket) amire szükséged lesz ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban. Mindemellett egy pozitív és támogató munkakörnyezetben dolgozhatsz, egy kiváló hangulatú és színvonalú Hilti Centerben.

Az állás mellé egy igen vonzó juttatási csomagot kínálunk, amely tartalmazza a teljesítmény-alapú bónuszt, valamint nagy hangsúlyt fektetünk pozíción belüli és azon túli fejlődésedre.  Fontosnak tartjuk, hogy karriered rövid betanulási idő után az értékesítésben, a terepen folytatasd. Rátermettségedet bizonyítván, pár hónapos junior értékesítési szaktanácsadói munkakör után, lehetőséget nyújtunk számodra, hogy az értékesítési képviselői pozíciót is kipróbálhasd és ott is kiemelkedő sikereket érhess el.

Miért éri meg jelentkezned?

Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak, ezért számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Amire szükséged van:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • Kiváló értékesítői hozzáállás, ideális esetben 1-2 éves értékesítési tapasztalat
  • Üzleti és műszaki érzék
  • Proaktív személyiség és törekvés a sikerre
  • Képesség a lojális ügyfélkapcsolatok kialakítására

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled.  Amennyiben felkelted érdeklődésünket, pár napon belül megkeresünk. A több körös interjúzási folyamat keretében alkalmat kínálunk arra, hogy betekints a Hilti Center, valamint a területi értékesítői szaktanácsadói munkába.

Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a hilti.hu/karrier oldalra.

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Budapest

Értékesítési szaktanácsadóként feladatod lesz, ügyfeleink meglátogatása ott, ahol éppen munkájukat végzik, annak érdekében, hogy rálátást kapj miben lehetünk a segítségükre. Építkezéseken, irodákban és raktárakban egyaránt lehetőséged lesz felkeresni saját ügyfeleidet.

Hungary and abroad

Hilti Outperformer is a two-year program, where you’ll quickly be involved in a range of international projects, with lots of exposure to senior management. It’s fast paced and challenging, but we’ll closely coach and mentor you. The program is split into four main stages of work:

Adminisztráció

Szívesen kitörnél a mindennapi rutinból? Irodai állásaink a vállalati innováció élvonalába helyeznek, ahol dinamikus kultúrával és gyors munkaritmussal szembesülhetsz, ugyanakkor beülhetsz a vezetői ülésbe is.

Find out about our office based roles