Szakoktató

Kecskemét
Reference No: 12212

Mi a munkakör?

Szakoktatóként a gyári képzési központ koordinálása. A képzésben részt vevő diákok szakmai oktatása képzési tervek alapján, valamint a diákok szakmai és személyes kompatenciáinak fejlesztése.

Milyen vállalat a Hilti?

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk, több mint 75 évet átfogó örökségünkre, és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket, és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

A Hilti Konszernben közel 27.000 alkalmazott munkatárs, több mint 120 országban van jelen. A kecskeméti székhelyű Hilti Szerszám Kft közel 300 munkatárssal járul hozzá a Hilti nemzetközileg is elismert kiváló márkanevéhez.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

◾A gyári képzéshez releváns külső szakmai kapcsolatok fenntartása és továbbépítése a középfokú oktatási intézményekkel, szakmai kamarákkal
◾A gyár számára szükséges releváns képzésben részt vevő diákok szakmai oktatása, ennek folyamatos koordinálása, a képzési tervek alapján
◾A gyári képzési központ koordinálása, a napi képzésben résztvevő diákok szakmai és személyes kompetenciáinak folyamatos fejlesztése
◾A képzésre jelentkező diákok kiválasztása és felvételi folyamatának teljes körű lekoordinálása
◾Időszakosan érkező diákok fogadása és gyakorlati idejük előkészítése, lekoordinálása
◾Releváns gyárlátogatások koordinálása, szervezése együttműködésben az érintett intézményekkel
◾Egyéb, a diákok képzéséhez és fejlesztéséhez szükséges események, rendezvények és folyamatok kialakítása, szervezése
◾A képzési követelményi rendszer folyamatos nyomon követése és átültetése a vállalat számára fontos üzleti igényekkel összhangban
◾A tanulók fejlődéséről releváns teljesítmény értékelések és visszacsatolások lefolytatása
◾Az illetékes vezetők folyamatos tájékoztatása a képzéssel kapcsolatos fejleményekről, proaktív szemlélettel
◾Egyéni képzési tervek kialakítása és megvalósulásuk nyomon követése
◾Releváns adminisztrációs feladatok ellátása

A pozícióba hosszú távra keresünk olyan elkötelezett szakembereket, akik szívesen csatlakoznának egy professzionális színvonalú nemzetközi vállalathoz.

Mit kínálunk?

◾30 éves tradíció, innovatív szemlélettel
◾Nemzetközi üzleti környezet
◾Rendkívül összetartó, dinamikus, fiatalos csapat
◾Támogató vezetői munkakultúra
◾Kultúrált, modern, magas minőségtudatos színvonalat képviselő, tiszta gyártói környezet

Miért éri meg jelentkezned?

◾Változatos munkafolyamatok
◾Folyamatos fejlődési lehetőség, rendszeres képzések, oktatások révén is
◾Versenyképes juttatási csomag
◾Bónuszrendszer
◾Csapatépítő, és vállalati rendezvények, családi nap
◾Hosszú távú, stabil munkahely

Amire szükséged van:

  • ◾ Szakmai elvárások:
  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség, gépészmérnöki végzettség előny
  • Szakoktatói végzettség előny
  • Forgácsolási ismeretek és tapasztalat
  • Több éves oktatói tapasztalat
  • Jártasság a képzési és vizsgakövetelmények aktuális rendszerét illetően
  • ◾ Személyes kompetenciák:
  • Erős csapatszellem, együttműködési készség különböző osztályokkal és vezetőkkel, partnerekkel
  • Kiváló kommunikáció, szóban és írásban egyaránt, proaktív hozzáállással
  • Pontos, precíz szervező készség, és tervezés
  • Oktatással együttjáró hivatástudat, ennek folyamatos elültetése a gyakorlatban
  • Nyitottság a változásokra, és az üzleti igények alakulására
  • Integrált gondolkodás, kreativitás, folyamatos fejlesztések iránti elkötelezett hozzáállás
  • Példamutató fellépés, inspiráló, motiváló hozzáállás mind a munkatársakkal, mind a diákokkal történő mindennapi interakciók során
  • ◾ Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete előny, de nem feltétel
  • Forgácsolási, CNC-s, vagy mechatronikus képesítés előny

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Kommunikáció / PR

Szívesen kitörnél a mindennapi rutinból? Irodai állásaink a vállalati innováció élvonalába helyeznek, ahol dinamikus kultúrával és gyors munkaritmussal szembesülhetsz, ugyanakkor beülhetsz a vezetői ülésbe is.

Find out about our office based roles