Ügyfélkapcsolati értékesítő (pályakezdő)

Budapest
Reference No: WD-0007976

Mi a munkakör?

A betanulási folyamat első lépéseként a budapesti Hilti Store-ban ismerkedhetsz meg a Hilti konzultatív értékesítési módszerével, valamint a termék és szolgáltatás kínálatunkkal.
Az elért sikereidet követően továbblépési lehetőséget biztosítunk számodra Értékesítési Szaktanácsadó pozícióba.

Milyen vállalat a Hilti?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra.

Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Prémium termékeink műszaki és alkalmazástechnikai bemutatása ügyfeleinknek
Innovatív termékeink és szolgáltatásaink értékesítése a Hilti Store-ban
A Hilti konzultatív értékesítésének elsajátítása tapasztalt kollégáink támogatásával
A területen dolgozó kollégákkal való közös napok alkalmával megismered az építkezés- és ügyfélmenedzselés folyamatát

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben, 2015-ben, 2017-ben és immár 5. alkalommal 2019-ben is a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat, amire nagyon büszkék vagyunk!

Mit kínálunk?

Ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban mindent biztosítani fogunk. A versenyképes jövedelem mellett személyes coachingban is részesülni fogsz saját fejlődésed érdekében. Fiatalos, lendületes csapat és felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör vár Rád.

A Hilti nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a munkatársaknak továbblépési lehetőséget kínáljon, amit jól mutat, hogy az elmúlt évben a kollégáink közel egyharmada lépett új pozícióba belföldön és külföldön egyaránt.

Miért éri meg jelentkezned?

Ez nem egy átlagos értékesítői feladat, hiszen a Hilti teljesítményorientált szemléletmódja mellett, támogató légkörű munkahelyi kultúrával büszkélkedhet. A Hilti-nél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, a korábbi tapasztalatoktól és háttértől függetlenül.

Amire szükséged van:

  • Legalább középiskolai végzettség, pályakezdők jelentkezését várjuk
  • Szenvedély az értékesítés iránt
  • Felhasználói szintű MS Office tudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled. Amennyiben felkelted érdeklődésünket, pár napon belül megkeresünk. A több körös interjúzási folyamat keretében alkalmat kínálunk arra, hogy betekints a Hilti Storeban dolgozók munkájába.
Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a www.hilti.hu/karrier oldalra.

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Budapest

Értékesítés

Társaságkedvelő ember vagy? Amennyiben energikus, elkötelezett csapatjátékos vagy, aki szereti a versenyhelyzeteket, te lehetsz az, aki segít kiépíteni erős ügyfélkapcsolatainkat.

Tudj meg