Ügyfélkapcsolati munkatárs

Mi a munkakör?

Központi irodánkba, beérkező hívások fogadására keresünk ügyfélszolgálati szaktanácsadókat. Ne egy szokványos ügyfélszolgálati csapatra gondolj. Munkatársaink a legkülönbözőbb háttérrel rendelkeznek, ugyanakkor közös bennük a kiváló teljesítmény, a tartós eredmények és a kiemelkedő ügyfélkiszolgálás iránti elkötelezettség.

Milyen vállalat a Hilti?

A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra. Mintegy 26 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban, és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karriered.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Ügyfélszolgálati képviselőként Te leszel nagyra tartott és megbízható márkánk „hangja”.  Prémium termékeket kínálunk, és ügyfeleink elvárják, hogy ezek mellé kiváló szolgáltatás társuljon. Amikor betelefonálnak, hogy segítséget kérjenek, te leszel az, aki a kérdéseikre válaszol, és gondoskodik róla, hogy minden egyes ügyfélkapcsolat baráti, személyes jellegű legyen. Különböző Hilti termékkel, szolgáltatásokkal fogsz foglalkozni. Kimenő hideghívások nem fognak munkakörödhöz tartozni, mivel a fókusz a meglévő és betelefonáló ügyfelek maradéktalan kiszolgálásán van.

Kiválóan teljesítő értékesítői csapatunk tagjaként az lesz a feladatod, hogy ápold erős kapcsolatainkat, és lojálissá tedd üzleti partnereinket. Ez azt jelenti, hogy a termékekről szerzett tudásodra alapozva igényeiknek megfelelő megoldásokat kínálj, és ezen túl keresztértékesítéssel ajánld ügyfeleinknek innovatív eszközeinket szolgáltatásainkkal együtt.

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben és 2015-ben a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat és erre nagyon büszkék vagyunk.

Amit kínálunk

  • Határozatlan munkaviszony
  • Hosszútávú munka és karrierlehetőség
  • Pozíción belüli és túli fejlődési lehetőség
  • Folyamatos oktatások, tréningek
  • Vonzó alapbér + teljesítmény alapú bónusz + juttatás csomag
  • Pozitív hangulat, színvonalas, támogató munkakörnyezet

Miért éri meg jelentkezni?
Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak, és ügyfélszolgálati képviselőink némelyike pályakezdőként csatlakozott hozzánk. Számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen, azonban fontos az ügyfélközpontú szemléletmód. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Felelősségi körök

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, pozitív attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képesség a rendkívüli ügyfélélmény megteremtésére, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Előny: értékesítésben és/vagy panaszkezelésben szerzett tapasztalat, SAP ismeret

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled.  Amennyiben felkelted érdeklődésünket, pár napon belül megkeresünk. A több körös interjúzási folyamat keretében alkalmat kínálunk arra, hogy betekints az ügyfélszolgálati munkába.

Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a hilti.hu/karrier oldalra.

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Ügyfélszolgálat

Társaságkedvelő ember vagy? Amennyiben energikus, elkötelezett csapatjátékos vagy, aki szereti a versenyhelyzeteket, te lehetsz az, aki segít kiépíteni erős ügyfélkapcsolatainkat.

Tudj meg