Ügyfélszolgálati szaktanácsadó

Budapest
Reference No: WD-0002390

Mi a munkakör?

Ügyfélszolgálati csapatunkba keresünk Szaktanácsadókat a legkülönbözőbb háttérrel. Ez nem egy átlagos ügyfélszolgálati feladat, hiszen a Hilti teljesítményorientált szemléletmódja mellett, támogató légkörű munkahelyi kultúrával büszkélkedhet. A Hilti-nél a siker záloga a csapatmunka és a képesség, háttértől függetlenül.

Milyen vállalat a Hilti?

Amennyiben új vagy ebben az iparágban, elképzelhető, hogy még nem hallottál rólunk. A Hilti a legkorszerűbb szerszámokat, technológiákat, szoftvereket és szolgáltatásokat biztosítja a globális építőipari szektor számára. Büszkék vagyunk több mint 75 évet átfogó örökségünkre és arra, hogy világszerte úgy tekintenek ránk, mint kiváló termékeket és rendkívüli szolgáltatásokat nyújtó vállalatra. Mintegy 30 000 dolgozót foglalkoztatunk több mint 120 országban és nagyszerű lehetőségeket kínálunk arra, hogy megmutasd tehetséged, miközben tanulhatsz, fejlődhetsz és építheted karrieredet.

Milyen feladatokkal jár a beosztás?

Beérkező ügyfélhívások gyors, hatékony kezelése, kimenő ügyfélhívások intézése
Rendelések felvétele, valamint ügyfelek tájékoztatása termékek és szolgáltatások tekintetében
Értékesítésben dolgozó kollégák munkájának támogatása, társosztályokkal történő együttműködés
Vállalati és ügyfélszolgálati projektekben való részvétel
Reklamációk/panaszok felvétele, kezelése

Magyarország legjobb munkahelyén dolgozhatsz. 2011-ben, 2014-ben, 2015-ben, 2017-ben és immár 5. alkalommal 2019-ben is a Hilti Hungária Kft. elnyerte a Legjobb Munkahely díjat, amire nagyon büszkék vagyunk!

Mit kínálunk?

Ahhoz, hogy kiválóan teljesíts munkádban mindent biztosítani fogunk. A versenyképes jövedelem mellett személyes coachingban is részesülni fogsz saját fejlődésed érdekében. Fiatalos, lendületes csapat és felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör vár Rád. A Sales Channel Manager fogja támogatni munkádat, aki abban is segítségedre lesz, hogy karrieredet építsd a Hiltinél.

Miért éri meg jelentkezned?

Nálunk a legkülönbözőbb emberek dolgoznak. Számunkra nem gond, ha még sosem dolgoztál építőipari területen. A Hiltinél a siker záloga a csapatmunka és képesség, háttértől függetlenül.

Amire szükséged van:

  • 1-3 éves munkatapasztalat, értékesítésben és/vagy ügyfélszolgálati területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és pozitív attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office és számítógépes tudás/tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Várjuk önéletrajzod és motivációs leveled. Amennyiben felkelted érdeklődésünket, pár napon belül megkeresünk. A több körös interjúzási folyamat keretében alkalmat kínálunk arra, hogy betekints az ügyfélszolgálati szaktanácsadók munkájába.
Szívesen jelentkeznél, vagy szeretnél többet megtudni? Látogass el a www.hilti.hu/karrier oldalra.

Hasonló munkakörök a Hiltinél

Ügyfélszolgálat

Társaságkedvelő ember vagy? Amennyiben energikus, elkötelezett csapatjátékos vagy, aki szereti a versenyhelyzeteket, te lehetsz az, aki segít kiépíteni erős ügyfélkapcsolatainkat.

Tudj meg